۷۱ درصد مصوبات سال گذشته جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اجرایی شده است
معاون اقتصادی استاندار:
۷۱ درصد مصوبات سال گذشته جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اجرایی شده است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی از اجرایی شدن ۷۱ درصد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال گذشته خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، محمود قنبری در پنجمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان در سالجاری اظهار داشت:  در سال گذشته ۴۵ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برگزار و ۲۰۳ پرونده در این جلسات بررسی شد.
قنبری افزود: جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال قبل شامل ۲۵۷ مصوبه بود که ۱۸۵ مصوبه اجرایی، ۳۹ مصوبه در دست اجراست و ۳۳ مصوبه اجرایی نشده است.
وی گفت: از ۳۳ مصوبه اجرایی نشده ۳۰ مورد به دلیل عدم انجام تعهدات سرمایه گذار می باشد و ۳ مورد نیز مدارک مورد نیاز بانک را کامل نکرده اند. 
قنبری اشاره داشت: تاکید دکتر شجاعی، استاندار خراسان شمالی گره گشایی از مشکلات سرمایه گذاران و تولید کنندگان و جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی می باشد.
وی تصریح کرد: تاکید امسال دولت و استاندار حمایت از سرمایه گذاران به ویژه در بخش صادرات می باشد و از سطح ملی خواستار ارائه مشوق هایی برای خراسان شمالی با هدف ایجاد تمایل در صادرکنندگان برای صادرات محصولاتشان از این استان باشد.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۳۷۰

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی